Świat Podłógw
Bezpłatna wycena Strzałka Menu
Lareco

Dąb Dust Natur


Dąb Dust Natur od Larec

Dąb Dust Natur od Lareco to podłoga z dębu europejskiego, dostępna jako deska lita lub warstwowa. Ma szczotkowaną powierzchnię, fazę 4V i wykończenie lakierem UV. Jej największy atut to jasny, naturalny wygląd drewna połączony z praktyczną, łatwą w codziennym użytkowaniu powierzchnią.


Dąb Dust Natur — najważniejsze atuty

Dąb Dust Natur od Lareco to podłoga z dębu europejskiego w jasnym wybarwieniu. Dzięki temu wnętrze wygląda lekko i spójnie. Szczotkowana powierzchnia dobrze pokazuje rysunek drewna, a faza 4V wyraźnie podkreśla każdą deskę. Do wyboru jest klasa drewna Natur lub Rustic, więc łatwo dobrać spokojniejszy lub bardziej naturalny charakter podłogi.

Dużym atutem jest wykończenie lakierem UV. Taka powierzchnia jest gotowa do użytkowania i wygodna na co dzień. Dąb Dust Natur występuje jako deska lita oraz warstwowa. Wersja warstwowa nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Jeśli szukasz podobnych tonów, zobacz też jasne podłogi drewniane.

Dostępne wymiary to: deska lita 15 × 90 × 300–1200 mm (lub dłuższe) oraz 15 × 130 × 300–1200 mm (lub dłuższe); deska warstwowa 15/4 × 120-135 × 800–1200 mm (lub dłuższe), 15/4 × 150 × 800–1200 mm (lub dłuższe), 15/4 × 180 × 1800–2400 mm (max do 25% desek krótszych niż 1800 mm) oraz 15/4 × 220 × 1800–2400 mm (max do 25% desek krótszych niż 1800 mm).

Dlaczego warto wybrać Dąb Dust Natur?

Dąb Dust Natur to dobra propozycja dla osób, które chcą mieć jasną podłogę drewnianą o spokojnym, naturalnym wyglądzie. To Dąb Europejski z powierzchnią szczotkowaną 4V i wykończeniem Lakier UV. Taki zestaw dobrze pokazuje rysunek drewna i daje uporządkowany efekt po ułożeniu. Jeśli szukasz podobnych tonów, zobacz też jasne podłogi drewniane.

Ta podłoga pasuje do salonu lub pokoju dziennego, sypialni, jadalni, gabinetu, garderoby oraz pokoju dziecięcego. Klasa drewna Natur lub Rustic pozwala dobrać charakter wnętrza. Natur będzie spokojniejsza. Rustic da bardziej wyraźny rysunek drewna. Dzięki temu łatwo dopasować podłogę do wnętrz nowoczesnych i klasycznych.

Na plus działa też wybór konstrukcji. Dąb Dust Natur występuje jako deska lita oraz warstwowa. Wersja warstwowa nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Dąb to sprawdzony wybór na lata, a lakier UV będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią łatwiejszą codzienną pielęgnację.

Wykończenie i charakter — Dąb Dust Natur

Dąb Dust Natur to podłoga z dębu europejskiego wykończona lakierem UV. Taka powierzchnia daje bardziej jednolity wygląd i dobrą odporność na codzienne użytkowanie. Deska jest też szczotkowana, więc rysunek drewna staje się lepiej widoczny i wyczuwalny pod ręką. Krawędzie 4V wyraźnie zaznaczają każdą deskę i porządkują całą podłogę.

Charakter tej podłogi buduje naturalny dębowy rysunek. W zależności od wybranej klasy drewna, Natur lub Rustic, widać spokojniejsze usłojenie albo więcej sęków i mocniej zaznaczone różnice w drewnie. To nie jest efekt sztuczny. To cecha prawdziwego drewna, które z czasem nabiera też własnej patyny.

Jasne wybarwienie dobrze pracuje ze światłem. W dzień podłoga wygląda lekko i czytelnie, a wieczorem daje cieplejszy odbiór wnętrza. Jeśli chcesz zobaczyć więcej jasnych podłóg drewnianych albo porównać deski lakierowane, to ten model jest dobrym punktem odniesienia.

Specyfikacja techniczna — Dąb Dust Natur

Producent: Lareco. Gatunek: Dąb Europejski. Wykończenie: Lakier UV. Powierzchnia: Szczotkowana 4V. Klasa drewna: Natur lub Rustic. Produkt występuje w konstrukcji litej i warstwowej.

Wymiary deski litej: 15 × 90 × 300–1200 mm (lub dłuższe) oraz 15 × 130 × 300–1200 mm (lub dłuższe). Wymiary deski warstwowej: 15/4 × 120–135 × 800–1200 mm (lub dłuższe), 15/4 × 150 × 800–1200 mm (lub dłuższe), 15/4 × 180 × 1800–2400 mm (max do 25% desek krótszych niż 1800 mm) oraz 15/4 × 220 × 1800–2400 mm (max do 25% desek krótszych niż 1800 mm).

Wersja warstwowa nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Dla tego produktu dostępny jest także bezpłatny pomiar.


Bezpłatna wycena Strzałka Bezpłatna próbka Strzałka Gdzie kupić? Strzałka

Zobacz również


Dlaczego salony
Świat Podłóg

Jeśli szukasz pięknej i ponadczasowej podłogi, z pewnością znajdziesz ją w Świecie Podłóg! Inwestorom prywatnym oraz projektantom wnętrz proponujemy szeroki wybór podłóg, a także schodów drewnianych i akcesoriów.

Świat Podłóg Logotyp
  • Ikona

    10 salonów
    w Warszawie

    Twoje podłogi tuż obok Ciebie! Świat Podłóg to aż 10 salonów w Warszawie, każdy z bogatym asortymentem i profesjonalną obsługą.

  • Ikona

    Bezpłatne
    próbki

    Chcesz sprawdzić, czy podłoga pasuje do Twojego wnętrza? U nas otrzymasz bezpłatne próbki do testowania.

  • Ikona

    Bezpłatna
    wycena

    Proponujemy szybką i darmową wycenę każdego projektu. Odezwij się do nas i sprawdź, ile kosztuje Twoja wymarzona podłoga.

  • Ikona

    Profesjonalne
    doradztwo

    Nie wiesz, jaką podłogę wybrać? Dąb, a może jesion? Panele podłogowe czy winyle? Podpowiemy najlepsze rozwiązanie.

  • Ikona

    Dostawa
    i montaż

    Oferujemy szybką dostawę zamówienia. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej  ekipy montażowej, u nas ją znajdziesz.
  • Ikona

    Współpraca
    z architektami

    Projektujesz wnętrza? Odezwij się do nas. Dla architektów i projektantów przygotowaliśmy atrakcyjne warunki współpracy.

Salony Świat Podłóg

Odwiedź salony
Świat Podłóg

Świat Podłóg