Świat Podłógw
Bezpłatna wycena Strzałka Menu
Lareco

Dąb Dune Rustic



Bezpłatna wycena Strzałka

Poznaj podłogę Dąb Dune Rustic

Dąb Dune Rustic od Larec

Dąb Dune Rustic marki Lareco to podłoga z dębu europejskiego, wykończona olejowoskiem, szczotkowana i fazowana 4V. Jej największy atut to naturalny, bardziej wyrazisty rysunek drewna w klasie Rustic. Produkt występuje jako jodełka francuska, także w wersji warstwowej pod ogrzewanie podłogowe.


Dąb Dune Rustic — najważniejsze atuty

Dąb Dune Rustic od Lareco to podłoga z dębu europejskiego o jasnym wybarwieniu. Dzięki temu wnętrze wygląda lekko i świeżo. Ten kolor dobrze łączy się z prostą zabudową, naturalnymi tkaninami i czarnymi detalami. Jeśli szukasz spokojnej bazy do aranżacji, zobacz też jasne podłogi drewniane.

Dużym atutem jest wykończenie olejowoskiem. Podkreśla ono rysunek dębu i daje naturalny, matowy efekt. Powierzchnia szczotkowana 4V lepiej pokazuje strukturę drewna i wyraźnie zaznacza krawędzie każdej klepki. To ważny detal, szczególnie we wzorze jodełki francuskiej.

Podłoga jest dostępna w klasie drewna Natur lub Rustic. Dzięki temu łatwiej dobrać wygląd desek do stylu wnętrza. To także propozycja do domów z ogrzewaniem podłogowym, jeśli zależy Ci na drewnie i wygodzie na co dzień.

Dlaczego warto wybrać Dąb Dune Rustic?

Dąb Dune Rustic to podłoga z dębu europejskiego, która łączy jasne wybarwienie z bardziej naturalnym rysunkiem drewna. Wykończenie olejowoskiem daje matowy, spokojny efekt, a powierzchnia szczotkowana 4V lepiej pokazuje strukturę dębu. Klasa drewna Natur lub Rustic pozwala dobrać wygląd do wnętrza: bardziej stonowany albo z wyraźniejszym charakterem.

To dobry wybór do salonu, sypialni, jadalni, garderoby i pokoju dziecięcego. Jasna podłoga pomaga optycznie rozjaśnić przestrzeń, a wzór jodełki francuskiej porządkuje aranżację i dobrze wygląda zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Jeśli planujesz ogrzewanie podłogowe, warto zwrócić uwagę na wersję warstwową.

W ofercie Lareco ten model występuje jako jodełka francuska 45, w wersji litej 15 × 90 × 600–700 mm lub 15 × 120–130 × 700–800 mm oraz warstwowej 15/4 × 90 × 600–700 mm lub 15/4 × 120–135 × 700–800 mm. To rozwiązanie na lata, szczególnie jeśli szukasz jasnej podłogi drewnianej z prawdziwego dębu.

Wykończenie i charakter — Dąb Dune Rustic

Dąb Europejski ma wykończenie olejowosk, więc zachowuje naturalny wygląd drewna. Taka powierzchnia nie tworzy grubej warstwy na wierzchu. Dzięki temu rysunek słojów pozostaje dobrze widoczny, a miejscowa renowacja jest prostsza niż przy pełnym lakierze. Jeśli chcesz lepiej poznać ten typ wykończenia, zobacz pielęgnację podłóg olejowanych i olejowoskowanych.

Powierzchnia jest szczotkowana i wykończona fazą 4V. Szczotkowanie podkreśla strukturę dębu, a fazy wyraźnie rysują krawędzie każdego elementu. To daje bardziej czytelny układ podłogi i naturalny, mniej „gładki” efekt. Jasne wybarwienie dobrze pracuje ze światłem, więc podłoga wygląda lekko i nie przytłacza wnętrza.

Klasa drewna to Natur lub Rustic. Oznacza to naturalne zróżnicowanie dębu, w tym widoczne usłojenie i sęki. Z czasem drewno nabiera też własnej patyny, co jest normalną cechą naturalnej podłogi. Więcej inspiracji znajdziesz w kategorii jasne podłogi drewniane.

Specyfikacja techniczna — Dąb Dune Rustic

Producent: Lareco. Gatunek drewna: Dąb Europejski. Wykończenie: olejowosk. Powierzchnia: szczotkowana 4V. Klasa drewna: Natur lub Rustic. Wzór: jodełka francuska 45.

Konstrukcja i wymiary: lita 15 × 90 × 600–700 mm oraz 15 × 120–130 × 700–800 mm. Warstwowa 15/4 × 90 × 600–700 mm oraz 15/4 × 120–135 × 700–800 mm.

Podłoga nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Dostępny jest także bezpłatny pomiar.

  • Ogrzewanie podłogowe
  • Podłoga olejowana
  • Bezpłatny pomiar
Zobacz również

Dlaczego salony
Świat Podłóg

Jeśli szukasz pięknej i ponadczasowej podłogi, z pewnością znajdziesz ją w Świecie Podłóg! Inwestorom prywatnym oraz projektantom wnętrz proponujemy szeroki wybór podłóg, a także schodów drewnianych i akcesoriów.

Świat Podłóg Logotyp
  • Ikona
    10 salonów
    w Warszawie

    Twoje podłogi tuż obok Ciebie! Świat Podłóg to aż 10 salonów w Warszawie, każdy z bogatym asortymentem i profesjonalną obsługą.

  • Ikona
    Bezpłatne
    próbki

    Chcesz sprawdzić, czy podłoga pasuje do Twojego wnętrza? U nas otrzymasz bezpłatne próbki do testowania.

  • Ikona
    Bezpłatna
    wycena

    Proponujemy szybką i darmową wycenę każdego projektu. Odezwij się do nas i sprawdź, ile kosztuje Twoja wymarzona podłoga.

  • Ikona
    Profesjonalne
    doradztwo

    Nie wiesz, jaką podłogę wybrać? Dąb, a może jesion? Panele podłogowe czy winyle? Podpowiemy najlepsze rozwiązanie.

  • Ikona
    Dostawa
    i montaż
    Oferujemy szybką dostawę zamówienia. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej  ekipy montażowej, u nas ją znajdziesz.
  • Ikona
    Współpraca
    z architektami

    Projektujesz wnętrza? Odezwij się do nas. Dla architektów i projektantów przygotowaliśmy atrakcyjne warunki współpracy.

Salony Świat Podłóg
Odwiedź salony
Świat Podłóg
Świat Podłóg