Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 10 zł netto/m2
Listwa przypodłogowa F8/4 MDF to eleganckie i funkcjonalne wykończenie wnętrz, które sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Dzięki fornirowanemu wykończeniu z naturalnego dębu oraz lakierowanej powierzchni, listwa prezentuje się niezwykle estetycznie, podkreślając charakter każdej podłogi.
Wykonana z wilgocioodpornego MDF Plus, listwa charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia. Wysokość 8 cm oraz możliwość ukrycia przewodów sprawiają, że F8/4 to wybór nie tylko stylowy, ale i praktyczny. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają dębowej listwy przypodłogowej w małym rozmiarze.
Naturalny wygląd drewna
Listwa Prestige Decor F8/4 została wykończona naturalnym fornirem dębowym, który idealnie oddaje piękno drewna – widoczne słoje, delikatne sęki i ciepła, przyjemna kolorystyka wprowadzają do wnętrza wyjątkowy klimat.
Odporność na wilgoć i uszkodzenia
Dzięki zastosowaniu wilgocioodpornego MDF Plus oraz warstwy lakieru ochronnego, listwa zachowuje trwałość przez lata, nawet w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności jak kuchnia czy korytarz.
Funkcja ukrywania przewodów
Listwa posiada specjalną przestrzeń do prowadzenia kabli, co pozwala w estetyczny sposób ukryć przewody – idealne rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz bez widocznych instalacji.
Łatwy montaż na klej
Montaż listwy jest szybki i wygodny – wystarczy zastosować klej montażowy, bez konieczności używania wkrętów czy dodatkowych elementów. Brak widocznych łączeń zapewnia estetyczne wykończenie każdego pomieszczenia.
Uniwersalność stylu
Dzięki ponadczasowemu wyglądowi, listwa F8/4 doskonale komponuje się zarówno z wnętrzami nowoczesnymi, skandynawskimi, jak i klasycznymi. To uniwersalne wykończenie podłogi, które pasuje do różnorodnych aranżacji.
Listwa przypodłogowa Prestige Decor F8/4 to starannie zaprojektowany element wykończeniowy, który łączy w sobie trwałość, estetykę i funkcjonalność. Dzięki swojej wysokości 80 mm oraz grubości około 12 mm, doskonale prezentuje się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Długość 2,5 metra pozwala na wygodne dopasowanie do większości pomieszczeń bez zbędnych łączeń.
Wykonana z wilgocioodpornego MDF Plus pokrytego naturalnym fornirem dębowym, listwa nie tylko wygląda jak prawdziwe drewno, ale także charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i wilgoć. Zabezpieczona lakierem transparentnym, zachowuje swój szlachetny wygląd przez lata. Dodatkową zaletą jest możliwość maskowania przewodów, co sprawia, że jest to rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale i praktyczne – idealne do nowoczesnych wnętrz, gdzie liczy się każdy detal.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość | 80 mm |
| Grubość | ~12 mm |
| Długość | 2,5 m (standardowa sztuka) |
| Materiał | MDF Plus + naturalny fornir |
| Powierzchnia | Lakier transparentny |
| Funkcja | Maskowanie przewodów, dekoracyjna |
Listwa przypodłogowa Prestige Decor F8/4 doskonale odnajduje się w różnych przestrzeniach domowych i komercyjnych. Dzięki swojej wilgocioodporności i eleganckiemu wykończeniu z naturalnego forniru dębowego, idealnie nadaje się do:
Salonu – podkreśla naturalny charakter podłóg drewnianych,
Sypialni – wprowadza przytulny, ciepły klimat,
Biura – elegancka i estetyczna, bez widocznych łączeń,
Łazienki – odporna na wilgoć, świetna alternatywa dla standardowych listew PVC.
Listwa fornirowana F8/4 świetnie wpisuje się w różne style aranżacyjne:
Styl skandynawski – naturalne drewno i prosta forma to idealne połączenie,
Modern-classic – klasyczna elegancja z nowoczesnym akcentem,
Minimalistyczny – bez zbędnych zdobień, stawia na czystą linię i funkcjonalność.
Ta listwa skandynawska to wybór dla tych, którzy szukają prostoty, ale nie chcą rezygnować z jakości i trwałości.
Prestige Decor F8/4 harmonizuje z wieloma rodzajami podłóg:
Deski podłogowe – listwa do dębowej podłogi tworzy spójne, eleganckie wykończenie,
Panele laminowane – zapewnia kontrast lub ton w ton, w zależności od koloru forniru,
Podłogi winylowe i panele LVT – dodaje naturalnego akcentu do nowoczesnych materiałów.
Dzięki uniwersalnemu designowi, listwa pasuje zarówno do jasnych, jak i ciemnych odcieni podłóg, zachowując estetykę i funkcjonalność na najwyższym poziomie.
Jeśli szukasz pięknej i ponadczasowej podłogi, z pewnością znajdziesz ją w Świecie Podłóg! Inwestorom prywatnym oraz projektantom wnętrz proponujemy szeroki wybór podłóg, a także schodów drewnianych i akcesoriów.
Twoje podłogi tuż obok Ciebie! Świat Podłóg to aż 10 salonów w Warszawie, każdy z bogatym asortymentem i profesjonalną obsługą.
Chcesz sprawdzić, czy podłoga pasuje do Twojego wnętrza? U nas otrzymasz bezpłatne próbki do testowania.
Proponujemy szybką i darmową wycenę każdego projektu. Odezwij się do nas i sprawdź, ile kosztuje Twoja wymarzona podłoga.
Nie wiesz, jaką podłogę wybrać? Dąb, a może jesion? Panele podłogowe czy winyle? Podpowiemy najlepsze rozwiązanie.
Projektujesz wnętrza? Odezwij się do nas. Dla architektów i projektantów przygotowaliśmy atrakcyjne warunki współpracy.
Home Concept
Aleje Jerozolimskie 185 | salon nr 6
02-222 Warszawa
+48 507 086 003
| +48 572 662 280
homeconcept@swiatpodlog.com.pl
HOMEPARK Targówek
ul. Malborska 37 (obok Leroy Merlin)
03-286 Warszawa
HOMEPARK Janki
Plac Szwedzki 3
05-090 Janki
Domo Strefa | salon nr 14
ul. Domaniewska 37B
02-672 Warszawa
+48 510 254 922
| +48 507 857 626
domostrefa@swiatpodlog.com
Bartycka | Pawilon 205
ul. Bartycka 24/26
00-716 Warszawa
Bartycka | Pawilon 105
ul. Bartycka 24/26
00-716 Warszawa
Bartycka | Pawilon nr 44
ul. Bartycka 24/26
00-716 Warszawa
Bartycka | Pawilon nr 93 – Floor Expert
ul. Bartycka 24/26
00-716 Warszawa
Salon Bartico | Pawilon 30A
ul. Bartycka 24/26
00-716 Warszawa
Outlet Bartycka | Pawilon nr 164
ul. Bartycka 24/26
00-716 Warszawa
Wypełnij ten krótki formularz by zamówić bezpłatną wycenę.
Wybrany produkt: Prestige Decor F8/4