Monaco Design
Dąb Latte

Dąb Latte
Dąb Latte

Dąb Latte
Realizacje

Monaco Design
Dąb Latte

Deska dębowa, delikatnie szczotkowana, impregnowana olejowoskiem. Kolor drewna zmieniony w podstawie. Biało-brązowe nastroje kawy latte.

Monaco Design

Monaco Design

Niepowtarzalność podłóg MONACO design® wynika z umiejętnego połączenia piękna natury z wieloetapowym i czasochłonnym procesem przetwarzania drewna. Jednak cechą szczególnie wyróżniającą nasze podłogi jest praca ręczna, która wraz z talentem artystycznym tworzy wzory niemające odniesienia w swej bogatej, nacechowanej finezyjną konwencji.

Mówiąc o aspektach technicznych należy zacząć od tego, iż drewno, z którego wytwarzamy podłogi pochodzi z Polski. Najpierw poddawane jest ono kilkumiesięcznemu procesowi odprężania, a następnie suszenia. Deski wysuszone strugamy, tak aby uzyskać pożądaną powierzchnię i strukturę. Dodatkowo niektóre wzory wymagają szlifowania bądź szczotkowania. Następnie ogromny nakład pracy ręcznej wydobywa z każdej deski jej indywidualny i niepowtarzalny urok.

Najlepiej o nas mówią nasze produkt, a o produktach nasi Odbiorcy, zatem życzymy Państwu przyłączenia się do grona zadowolonych Klientów i zapraszamy do punktów sprzedaży.

Faza: Deski w zależności od wzoru posiadają różne wielkości fazy od 1 mm do 5 mm. We wzorach szczególnie wyróżniających się intensywnym postarzeniem wykonujemy fazę ręcznie posiadającą nieregularny kształt i głębokość.

Do impregnacji kolorów stosujemy procesy chemiczne i termiczne. Zabezpieczenie drewna i jego barwy gwarantują oleje i olejowoski takie, jak: FloorService Hardwaxoil (ze związkami krzemu), OSMO, SAICOS, AmericanOil.

Grubość deski: zarówno w podłodze litej, jak i warstwowej dostępne grubości 15 i 21 mm. Dodatkowo w podłodze warstwowej dostępne jest grubość 11 mm.

Grubość warstwy roboczej: w zależności od rodzaju i całkowitej grubości desek - informacje dostępne w punkcie sprzedaży.

Wymiary desek: Szerokość: Podłogi lite: 90, 100, 120, 130, 140, 150, 160, 180 mm. Podłogi warstwowe: 90, 100, 110, 120, 140, 160, 180, 200, 220, mm. Na specjalne zamówienia szerokości do 350 mm. Długość: w zależności od rodzaju desek - informacje dostępne w punkcie sprzedaży. Najczęściej występujący mix długościowy od 500 do 2000 mm. Na zamówienie możliwy jest dobór innego przedziału długościowego.

Bezpłatny pomiar

Bezpłatny pomiar

Nowość! Bezpłatny pomiar
z wizualizacją na żywo*

zamów Czym jest AR?
*dostępność technologi AR dla wybranych podłóg
zależna od terminu pomiaru

Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena

Wypełnij krótki formularz i zamów bezpłatną wycenę podłogi.

zamów

Wypożyczenie próbki podłogi

Wypożycz podłogę

Wypełnij krótki formularz i wypożycz próbkę podłogi.

zamów

Monaco Design


Zobacz więcej

Dąb

Gatunek znany i ceniony w Polsce od setek lat. Zdecydowany lider wśród podłóg drewnianych sprzedawanych w kraju. Polecany nie tylko do tradycyjnych, ale również nowoczesnych wnętrz.


Zobacz więcej

jesteśmy z najlepszymi

od wielu lat wspólpracujemy z najlepszymi producentami podłóg drewnianych

Realizacje

Zobacz więcej

Realizacje dla naszych klientów.

Dąb Latte