Monaco Design
Dąb Burgund

Dąb Burgund
Dąb Burgund

Dąb Burgund
Realizacje

Monaco Design
Dąb Burgund

Deska dębowa, szczotkowana, poddana procesowi przyciemniania, impregnowana olejowoskiem. Stłumiony burgund.

Monaco Design

Monaco Design

Niepowtarzalność podłóg MONACO design® wynika z umiejętnego połączenia piękna natury z wieloetapowym i czasochłonnym procesem przetwarzania drewna. Jednak cechą szczególnie wyróżniającą nasze podłogi jest praca ręczna, która wraz z talentem artystycznym tworzy wzory niemające odniesienia w swej bogatej, nacechowanej finezyjną konwencji.

Mówiąc o aspektach technicznych należy zacząć od tego, iż drewno, z którego wytwarzamy podłogi pochodzi z Polski. Najpierw poddawane jest ono kilkumiesięcznemu procesowi odprężania, a następnie suszenia. Deski wysuszone strugamy, tak aby uzyskać pożądaną powierzchnię i strukturę. Dodatkowo niektóre wzory wymagają szlifowania bądź szczotkowania. Następnie ogromny nakład pracy ręcznej wydobywa z każdej deski jej indywidualny i niepowtarzalny urok.

Najlepiej o nas mówią nasze produkt, a o produktach nasi Odbiorcy, zatem życzymy Państwu przyłączenia się do grona zadowolonych Klientów i zapraszamy do punktów sprzedaży.

Faza: Deski w zależności od wzoru posiadają różne wielkości fazy od 1 mm do 5 mm. We wzorach szczególnie wyróżniających się intensywnym postarzeniem wykonujemy fazę ręcznie posiadającą nieregularny kształt i głębokość.

Do impregnacji kolorów stosujemy procesy chemiczne i termiczne. Zabezpieczenie drewna i jego barwy gwarantują oleje i olejowoski takie, jak: FloorService Hardwaxoil (ze związkami krzemu), OSMO, SAICOS, AmericanOil.

Grubość deski: zarówno w podłodze litej, jak i warstwowej dostępne grubości 15 i 21 mm. Dodatkowo w podłodze warstwowej dostępne jest grubość 11 mm.

Grubość warstwy roboczej: w zależności od rodzaju i całkowitej grubości desek - informacje dostępne w punkcie sprzedaży.

Wymiary desek: Szerokość: Podłogi lite: 90, 100, 120, 130, 140, 150, 160, 180 mm. Podłogi warstwowe: 90, 100, 110, 120, 140, 160, 180, 200, 220, mm. Na specjalne zamówienia szerokości do 350 mm. Długość: w zależności od rodzaju desek - informacje dostępne w punkcie sprzedaży. Najczęściej występujący mix długościowy od 500 do 2000 mm. Na zamówienie możliwy jest dobór innego przedziału długościowego.

Bezpłatny pomiar

Bezpłatny pomiar

Wypełnij krótki formularz i zamów bezpłatny pomiar podłogi.

zamów

Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena

Wypełnij krótki formularz i zamów bezpłatną wycenę podłogi.

zamów

Wypożyczenie próbki podłogi

Wypożycz podłogę

Wypełnij krótki formularz i wypożycz próbkę podłogi.

zamów

Monaco Design


Zobacz więcej

Dąb

Gatunek znany i ceniony w Polsce od setek lat. Zdecydowany lider wśród podłóg drewnianych sprzedawanych w kraju. Polecany nie tylko do tradycyjnych, ale również nowoczesnych wnętrz.


Zobacz więcej

jesteśmy z najlepszymi

od wielu lat wspólpracujemy z najlepszymi producentami podłóg drewnianych

Realizacje

Zobacz więcej

Realizacje dla naszych klientów.

Dąb Burgund